czw.. kwi 25th, 2024

Sprawne zarządzanie dużym przedsiębiorstwem byłoby znacznie trudniejsze gdyby nie specjalne oprogramowanie pozwalające gromadzić dane i przetwarzać je na potrzeby tworzenia raportów i analiz. Tego typu zestawienia umożliwiają bardziej optymalne zarządzanie zasobami firmy i pozwalają wprowadzać korzystne zmiany i innowacje w przedsiębiorstwie.

Wśród najbardziej popularnych dostawców narzędzi ERP wymienić można SAP oraz Oracle. Który z nich może zaproponować lepsze rozwiązania? Przedsiębiorcy zastanawiający się, które z nich będzie lepszym wyborem powinni porównać najbardziej istotne cechy systemu SAP oraz oprogramowania oferowanego przez Oracle. SAP system tworzy jedną, spójną całość zbudowaną w oparciu o jednorodną platformę technologiczną, co znacznie ułatwia integrację poszczególnych elementów tego typu oprogramowania. Jeśli więc tylko zajdzie taka potrzeba, partner SAP może dostarczyć kolejne elementy będące odpowiedzią na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.

W przypadku Oracle każdy moduł był kupowany od innego producenta, przez co trudniej jest je zintegrować. Oprócz tego dane nie są w tym oprogramowaniu weryfikowane podczas wprowadzania, ale dopiero w trakcie ich przetwarzania.

Warto zauważyć, że SAP system ma jeszcze jedną zaletę – jest tworzony w oparciu o mało popularny język ABAP, co może uchronić gromadzone dane przed atakiem cyberprzestępców i przed dostaniem się ich w niepowołane ręce. Więcej o zaletach systemu SAP i jego przewadze nad innymi rozwiązaniami na.

  Płytki łazienkowe

By