pon.. kwi 29th, 2024

Wyjście do lekarza z dzieckiem zawsze wiąże się z wieloma trudnościami. Ciężko jest zorganizować czas naszym pociechom, stojąc w kolejce, tak aby się nie nudziły, a dodatkowo borykamy się z ich strachem towarzyszącym podczas wejścia do przychodni.
Prywatny pediatra w Poznaniu, z którym możemy spotkać się w centrum medycznym neoMedica, stara się stanąć na przekór tym trudnościom. Wesoła atmosfera oraz ciekawe zabawy nie tylko wywołują poczucie bezpieczeństwa u naszych pociech, ale także pozwalają na zebranie jak największej liczby informacji niezbędnych do oceny stanu zdrowia oraz podjęcia odpowiedniego leczenia.

Niestety na wizytę lekarską będziemy musieli poświęcić tu nieco więcej czasu, gdyż przeprowadzana jest długa rozmowa z pacjentem, jak i rodzicem w celu poznania go i zbudowania relacji. Dodatkowym atutem pozwalającym na skrócenie czasu znudzenia u najmłodszych jest fakt, że na wizytę można umówić się online poprzez stronę internetową. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie dla każdego rodzica.

  płytki wielkoformatowe 120x240 - wieli format płytek

By