czw.. cze 20th, 2024

Trudno dziś uwierzyć, że tak ważny sektor naszej codziennej rutyny fizjologicznej, jakim jest toaleta, jeszcze przed laty znajdował się poza obrębem domowej zabudowy. Mało kto, patrząc na ówczesne rozwiązania w tym zakresie przypuszczał, że kiedyś przestrzeń wc stanie się inspiracją dla projektantów wnętrz, a technologia pozwoli nie tylko na korzystanie z toalety pod domowym dachem, ale także uczyni z niej element designerskiej dekoracji. Wszystko za sprawą monolith geberit.

Geberit mololith nie jest totalnie nowym rozwiązaniem na rynku, jednakże postęp technologiczny sprawił, że jest to produkt adresowany do wszystkich, którzy cenią sobie prostotę elegancji połączoną z estetyką funkcjonalności. Jest to niezwykle przemyślane rozwiązanie, dające możliwość modyfikacji tego sektora naszych domów, jakim jest toaleta, bez potrzeby rewolucji z zastosowaniem ciężkiego sprzętu o charakterze destrukcyjnym. Sam montaż jest niewątpliwie jednym z mocniejszych atutów tego rozwiązania. Czysto, prosto i krótko. Tak najprościej można zdefiniować całość montażu.

Kolejnym argumentem przemawiającym za rozwiązaniem, takim jak monolith geberit jest jego uniwersalizm względem kilku zagadnień. Po pierwsze, różnorodność dostępnych na rynku rozmiarów pozwala niwelować uchybienia podłoża. Po drugie, szeroka różnorodność mechanizmów podłączenia pozwala na umiejscowienie modułu w dowolnym miejscu bez większej potrzeby korygowania hydrauliki. Ponadto, można śmiało powiedzieć, że jest to swoisty brakujący element w systemie montaży podtynkowych, a także natynkowych rozwiązań nie wymagających dużej przestrzeni pomieszczenia.

Podstawę mechanizmu, a zarazem jego szkielet stanowi aluminiowa konstrukcja, zapewniająca ogromną stabilność. Pokrycie całości hartowaną wersją szkła zapewnia ogromną wytrzymałość nie tylko na specyficzne warunki panujące w łazience, ale także na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Ten twardy geberit monolith wc niezwykle elastycznie koresponduje z większością dostępnych na rynku baterii podłączeniowych , a ponadto z szerokim wachlarzem ceramicznych muszli klozetowych, co daje jeszcze większą przewagę całości w sektorze łazienkowej elegancji i funkcjonalności.

  Z czym związane jest bycie architektem

Definiując na nowo swoją łazienkę czy samą toaletę, koniecznie odwiedź: https://grupamo.pl/monolith-lazienka/. To nie tylko przyjazna łazienkowa witryna, ale profesjonalne miejsce dedykowane każdemu kto ceni sobie wysoki standard obsługi i jakości proponowanych produktów. Znajdziesz tu moduł sanitarny do wc w stosownym rozmiarze, z odpowiednim systemem podłączeniowym i w stosownej kolorystyce. Produkty nie tylko posiadają gwarancje producenta, ale także wymagane certyfikaty jakości. Jeżeli nie do końca potrafisz określić swoje potrzeby, poproś o poradę naszego eksperta.

Jeszcze do niedawna toalety stanowiły w wielu miejscach, gospodarcze zaplecza znajdujące się gdzieś w dyskretnej lokalizacji. Dziś to zupełnie inaczej zdefiniowane piękno i funkcjonalność, dlatego ty także wybierz monolith geberit dla swojego domu.

By